Ana Sayfa -
Şirket Profili -
Personel -
Traktörler -
Ekipmanlar -
Şubeler -
Servis Ağı -
İletişim -
İkinci El -
Etkinlikler -
 
 
 
 
 
Başaranlar Petrol ve Motorlu Araçlar Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi
 
          Ticaret hayatına 1969 yılında Yedek Parça Ticareti ile Bayramiç’te başlayan şirketimiz, 1981 yılında BP Madeni Yağlar ve Goodyear Lastik Bayiliklerini alarak Ezine ilçesinde ilk şubesini açmıştır. 1985 yılında Bayramiç ilçesine Trakmak Türk Fiat Traktör Bayiliği alarak Salih Başaran ve Oğulları adıyla Kolektif Şirketine geçildi. 1986 yılında Çanakkale’ye de Trakmak Türk Fiat Traktör Bayiliğini alan şirketimiz büyümeye giderek, 1988 yılında Iveco ve Bursa Oto Bayiliğini, 1989 yılında ise BMC Bayiliğini aldı. 15.11.1994 yılından itibaren Şirketimiz Başaranlar Petrol ve Motorlu Araçlar Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi adını aldı. Aynı yıl için Petrol İstasyonu açılarak, petrol işine başladı. 1998 Yılında Bursa Oto ve BMC Bayilikleri bırakıldı ve 2001 yılından itibaren Trakmak Biga Bayiliği alınarak, merkezi Çanakkale olmak üzere Biga, Ezine ve Bayramiç Şubeleriyle Hizmet vermeye devam etmektedir.
 

          Halen Türk Traktör Çanakkale Bölge Bayiliği ve Bayramiç, Ezine ilçelerinde Goodyear Lastik Bayilikleri devam etmektedir.

 
          Müşterilerimize Doğru Zamanda, Doğru Kalitede, Doğru Özelliklerde ve Uygun Fiyatlarla Tarım Traktörü Sunan ve bu amaç doğrultusunda kaynaklarını en verimli biçimde yöneterek, Dürüstlüğü ve Güveni ilke edinmiş bir şirket olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
 
 
 
 
 
 
Başaran Traktör Ticaret Sanayii Limited Şirketi - Copyright 2011 ©